Mıknatıs Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Facebook Sayfa Hacklemek | Patlatmak ! (Programsız)

YazarMesaj
cedebeleku
Admin
Admin

Facebook Sayfa Hacklemek | Patlatmak ! (Programsız) Empty
MesajKonu: Facebook Sayfa Hacklemek | Patlatmak ! (Programsız)   Facebook Sayfa Hacklemek | Patlatmak ! (Programsız) EmptyÇarş. Tem. 06, 2011 1:57 pm

Evet yöntemi kendim keşfettim.

Yapacağımız şey çok basit bir msn açıyoruz.Ben gerçekçi olsun diye [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] diye bir hesap açtım gmail kullanın daha gerçekçi.
Ardında bu msn adresi ile bir fake facebook hesabı açıyoruz.Gelelim nasıl hackleyeceğimize istediğiniz heryere bu metni yapıştırıyoruz.

Facebook sayfa hacklemelerine karşı güvenlik duvarı kurdu ŞOK ŞOK ŞOK !

1) Admin yaptığın kişilerin seni yöneticilikten atıp sayfanı ele geçirmesini istemiyor musun ?
2) Yöneticilerin bulunduğu yere gir.
3) Altta bir boşluk var
4) şu kodu o boşluğa yapıştırıp kaydet de '' [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ''
5) İşlem tamamlandı yazacaktır.
6) Artık kimse seni yöneticilikten atamayacaktır ve Facebook Sayfaların Çalınmayacaktır.

Evet işte bunu yayın her yere adamlar o kodu yapıştırarak sayfasında sizin yeni oluşturduğunuz facebook hesabına yöneticilik vermiş olacaktır.Bu şekilde bir çok sayfa çalabilirsiniz.Kolay Gelsin Smile

Facebook Sayfa Hacklemek | Patlatmak ! (Programsız)
1 sayfadaki 1 sayfası